Kripto Paralar
22,583
Piyasa değeri
$2,556.24 B USD
24S Değişim

-1.49%

24S Hacim
$66.82 B USD
Dominans
BTC: 50.40%, ETH: 15.65%
ETH Gas
3 Gwei

LEO

UNUS SED LEO

LEO

İzleme Listesine Ekle

$5.87 USD

N/A

(24H)

0.0000916 BTC

+3.29%

(24H)

UNUS SED LEO Fiyat Grafiği (USD)

Loading...

Piyasa değeri (USD)

$5.44 B

24S İŞLEM HACİM (USD)

$1.15 M

Dolaşımdaki Arz

925.91 M LEO

Maksimum Arz

N/A

Toplam Arz

985.24 M LEO

Piyasa bugün UNUS SED LEO hakkında ne hissediyor?

Crypto.com

Bugün UNUS SED LEO hakkında nasıl hissediyorsunuz? Sonuçları görmek için oy verin

Genel Bilgiler

Sözleşme Adresi

  • icon

    Ethereum

    0x2af5d2ad76741191d15dfe7bf6ac92d4bd912ca3

Hakkımızda UNUS SED LEO

Sıra #19

UNUS SED LEO Fiyat Özetleri

Güncel Veriler

UNUS SED LEO fiyatı bugün US$5.87 ve 24 saatte $1.15 M kadar işlem hacmine sahip. LEO, son 24 saat içinde %+0.00 değişti.LEO'nun dolaşımdaki arzı 925.91 M LEO.


UNUS SED LEO nedir?

UNUS SED LEO, Bitfinex kripto para borsasının sahibi ve işleten iFinex için yardımcı program token'i olarak işlev görür. Simgenin benzersiz takma adı, Ezop'un masallarından birindeki Latince bir alıntıdan gelir. LEO token'leri iki blockchain'de verilir: Orijinal arzın %64'üne sahip olan Ethereum ve kalan %36'sını oluşturan EOS.

UNUS SED LEO'nun tarihi

UNUS SED LEO, yetkililerin iFiex'in ödemelerini yöneten işletme olan Crypto Capital tarafından tutulan nakitin bir kısmına el koymasıyla Mayıs 2019'da iFinex tarafından tasarlandı. Bitfinex'in ana şirketi olan iFinex, bu paraları geri almanın imkansız olduğunu fark etti ve bunun yerine bu finansal zorluğu gidermek için LEO token'ini yarattı.

IEO'su sırasında, her biri 1 USDT oranında toplam 1 milyar UNUS SED LEO basılmış token satıldı. 10 günde toplam 1 milyar USD toplandı. Sonuç olarak, iFinex Panama merkezli Crypto Capital bankasına kaybettiği 850 milyon USD karşılamayı başardı.

Token'in olağandışı adı Latince 'Unus sed leo' deyiminden ve Ezop'un 'The Sow and the Lioness' (domuz ile aslan) masalından geliyor. ' 'Bir, ama aslan' anlamına gelen söz, kalitenin nicelikten daha önemli olduğunu ifade eder.

Bitfinex topluluğunu güçlendirmek için tasarlanan kripto para, müşterilerinin işlem ücretlerinden tasarruf etmelerini sağlar. İndirim miktarı, müşterinin hesabında ne kadar LEO olduğuna göre belirlenir ve tasarruflar üç katmana ayrılır. Dalgalanmalar, bir paritenin kriptodan kriptoya mı yoksa kriptodan sabit coin'e mi olduğuna bağlıdır.

UNUS SED LEO nasıl çalışır?

Bitfinex'in LEO ile çözmeyi umduğu sorunlar söz konusu olduğunda birincil hedef Bitfinex topluluğunu geliştirmek, Bitfinex ekosisteminde işlemlerin faydalarını arttırmak ve bundan kâr elde etmektir.

Ayrıca, token bir geri satın alma ve yakma mekanizması üzerinde çalışır ve sınırlı bir ömre sahiptir. Bitfinex, gelirinin %27'sini yakmak için token geri alımlarına harcar. Bitfinex paneli, token satın alma ve yakma işlemlerinin eksiksiz ve açık bir kaydını sağlar. iFinex, ticari dolaşımda token kalmayana kadar geçerli piyasa oranlarında bir geri alım planı taahhüt etmiştir. Başka bir deyişle, LEO sonsuza kadar var olacak şekilde tasarlanmamıştır, bu tokenin benzersiz bir özelliğidir. iFinex, Tether operasyonlarının önemli bir kısmına sahip olduğu için daha önce geri alım rakamlarının Tether gelirlerini içerdiği varsayılmıştır.

UNUS SED LEO teknik incelemesine göre, iFinex'in maruz kaldığı 2016 güvenlik açığından kurtarılan BTC'nin %80'i de geri alım planına gidecektir. Şu ana kadar 6,5 BTC alınmıştır. Ayrıca iFinex; ABD hükümetinin eski ödeme işlemcisi Crypto Capital'e el koyması sonucunda kaybedilen nakdi geri alırsa kurtarılan varlıkların %95'i de geri alım planına tahsis edilecektir.

İlgili tarihte, 1 milyarlık arz içindeki 61.790.865 LEO yakılmıştır. Bu miktarın değeri 232 milyon USD'den fazladır.

UNUS SED LEO ne için kullanılır?

LEO, iFinex ekosisteminin merkezinde yer alan utility token'dir. Token sahipleri şirketin tüm portföyünden ve gelecekteki projelerinden, ürünlerinden ve hizmetlerinden yararlanır.

Bu, LEO token sahiplerine özgürlük sağlar ve birlikte çalışmayı arttırır. İki ayrı gruba ve habitata ev sahipliği yapar. Para biriminin çok çeşitli merkeziyetsiz borsalarda (DEX'ler) ve merkeziyetsiz uygulamalarda (DApp'ler) kullanılmasını mümkün kılar.

Ayrıca Bitfinex, Ethereum ve EOS arasında bir bağlantı görevi görerek LEO token'inin iki platform arasında transfer edilmesine izin verir. Sonuç olarak, token hem ERC20 hem de EOS token standartlarında kullanılabilir.

Daha Fazla Bilgi UNUS SED LEO

Web sitesi

İlgili kaynaklar

bulb icon

Kripto para konusunda yeniyseniz Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerini almaya nasıl başlayacağınızı öğrenmek için Crypto.com Akademi'yi ve Yardım Merkezimizi kullanın.

bulb icon

UNUS SED LEO fiyatını seçtiğiniz fiat para biriminde canlı olarak kontrol etmek için bu sayfanın sağ üst köşesindeki Crypto.com dönüştürücü özelliğini kullanabilirsiniz.

UNUS SED LEO fiyat sayfasıCrypto.com Price Indexen çok öne çıkan kripto paraların fiyat geçmişini, fiyat takip ekranını, piyasa değerini ve canlı grafiklerini içerir.

LEO Fiyat İstatistikleri

UNUS SED LEO Fiyat

$5.87

24s en yüksek / 24s en düşük

N/A

7d yüksek / 7d düşük

N/A

30 günlük yüksek / 30 günlük düşük

N/A

90 günlük yüksek / 90 günlük düşük

N/A

Tüm zamanlar en yüksek / Tüm zamanlar en düşük

N/A

Popüler

Para Birimi Çeviricisi

Miktar

LEO

LEO

1 LEO = 5.87 USD

Oran sadece referans içindir. Son Güncelleme:

Genel Bilgiler

Sözleşme Adresi

  • icon

    Ethereum

    0x2af5d2ad76741191d15dfe7bf6ac92d4bd912ca3

LEO Fiyat İstatistikleri

UNUS SED LEO Fiyat

$5.87

24s en yüksek / 24s en düşük

N/A

7d yüksek / 7d düşük

N/A

30 günlük yüksek / 30 günlük düşük

N/A

90 günlük yüksek / 90 günlük düşük

N/A

Tüm zamanlar en yüksek / Tüm zamanlar en düşük

N/A

Popüler

Şirket

Copyright © 2018 - 2024 Crypto.com. All rights reserved.

Hükümler ve Koşullar

Gizlilik Bildirimi

Durum

Cookie Preferences

certificate: AICPA
certificate: SGS
certificate: SGS-27001
certificate: PCI-DSS
certificate: BSI