Monety
20,004
Kapitalizacja rynkowa
$2,396.38 B USD
Zmiany 24h

+5.67%

Wolumen 24h
$181.45 B USD
Dominacja
BTC: 50.21%, ETH: 17.19%
ETH Gas
54 Gwei

VRSC

VerusCoin

VRSC

Dodaj do listy obserwacyjnej

$1.11 USD

N/A

(24H)

0.00001802 BTC

-4.05%

(24H)

Wykres cen VerusCoin ( USD )

Loading...

Kapitalizacja rynkowa (USD)

$83.59 M

WOLUMEN 24H (USD)

$8,764

W obiegu

75.62 M VRSC

Maks. podaż

83.54 M VRSC

Total Supply

75.62 M VRSC

Jak dziś rynek ocenia VerusCoin?

Crypto.com

Co dziś myślisz o kursie VerusCoin? Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

Informacje ogólne

Kanały społecznościowe

O firmie VerusCoin

Pozycja #496

VerusCoin Podsumowania cen

Najnowsze dane

Dzisiejsza cena VerusCoin wynosi US$1.11, a wolumen obrotu w ciągu 24 godzin wynosi $8,764. VRSC jest +0.00% w ciągu ostatnich 24 godzin.ilość VRSC w obiegu wynosi 75.62 M VRSC, a maksymalna podaż to 83.54 M VRSC.


Verus to znacznie więcej niż jakikolwiek zwykły blockchain; to raczej cały ekosystem połączonych ze sobą blockchainów, które działają w sposób zdecentralizowany i na poziomie protokołu. Verus wprowadza Verus PBaaS (Public Blockchains as a Service), prawdziwy publicznie poświadczony notarialnie blockchain jako usługę z łatwym w użyciu wbudowanym interfejsem portfela, zaprojektowanym tak, aby teraz każdy mógł uruchomić własną pełnoprawną kryptowalutę, o ile może być finansowana lub wspierana przez górników. Nowo utworzone sieci są tak samo bezpieczne jak sam Verus i mają możliwość łączenia się w grupy górników (do 22x na raz!).

Przynosi to korzyści zarówno użytkownikom, jak i górnikom, samoczynnie wzmacniając ekosystem i zapewniając minimalne opłaty (brak miejsca dla pośredników, którzy mogliby pobierać prowizje). Waluty oparte na rezerwie są również możliwe dzięki możliwościom rezerwy ułamkowej, a ponieważ interoperacyjność jest najważniejsza, wymiana walut w transakcjach międzyłańcuchowych jest tak prosta, jak wysyłanie monet z jednego portfela do drugiego. Konwersje są obsługiwane przez wbudowanego animatora rynku, który automatycznie określa cenę w oparciu o wcześniej ustaloną krzywą i wydaje zlecenia sprawiedliwie dla wszystkich kupujących/sprzedających w bloku, z zerowym spreadem i dodatkową korzyścią w postaci wyeliminowania dobrze znanego problemu front-runningu, tylko pewnej ilości poślizgu w oparciu o kupno/sprzedaż netto. Dzięki walutom rezerwowym kupujący mogą dokonywać transakcji bez konieczności angażowania sprzedających (i odwrotnie).

Co ciekawe, wszystko odbywa się na poziomie protokołu w zdecentralizowanej sieci, co oznacza, że Verus i powiązane z nim sieci nie mogą być cenzurowane ani zatrzymywane.

Identyfikatory VerusID są prawdziwymi suwerennymi tożsamościami i nie są po prostu systemem identyfikacji, ale w pełni funkcjonalnym protokołem blockchain. W protokole nie ma biznesu, ale jest wiele możliwości dla tych, którzy wykorzystują to, co może zrobić dla aplikacji tożsamości. Verus ID zapewnia:

Przyjazne adresy kryptograficzne Quantum ready w ogólnoświatowej sieci Verus -- identyfikatory VerusID mogą być używane do odbierania i wysyłania środków, które są kontrolowane przez adresy single lub multi-sig określone w samej tożsamości. Jeśli te kontrolujące adresy lub właściwości single lub multi-sig zostaną zmienione, co może zostać wykonane przez kontrolera tożsamości, wszystkie przyszłe wydatki UTXO wysłane do tej tożsamości będą zgodne ze zaktualizowanymi warunkami wydatków i będą podlegać zaktualizowanym kluczom. Chociaż Verus 0.6.0 nie zawiera podpisów odpornych na kwanty dla transakcji, VerusID są same w sobie odporne na ataki kwantowe przy użyciu znanych algorytmów, a projekt zaczął już integrować kwantowy bezpieczny schemat podpisu, który spodziewa się aktywować w sieci głównej na początku przyszłego roku. Gdy będzie on dostępny, będzie można zmienić identyfikator i sprawić, że wszystkie wysłane do niego środki staną się z mocą wsteczną odporne na ataki kwantowe. Identyfikatory Verus ID mogą być również używane do publikowania mapowań ID -> adres docelowy na innych blockchainach, ale tylko ekosystem Verus ma możliwość cofania, odzyskiwania, dziedziczenia środków w istniejących UTXO.

W pełni zdecentralizowany - każdy może go utworzyć i mieć nad nim pełną, suwerenną kontrolę bez pozwolenia. Wszystkie koszty związane z utworzeniem ID są ponoszone przez górników, stakujących i osoby polecające.

Odwoływalny - każdy identyfikator zawiera organ odwoławczy, który domyślnie należy do tożsamości i który ma pozwolenie na odwołanie tożsamości, co tworzy ważną transakcję, która po wydobyciu w bloku uniemożliwia wykorzystanie tożsamości do wydawania lub podpisywania, dopóki nie zostanie odzyskana, skutecznie zamrażając wszystkie jej fundusze, na przykład w przypadku kradzieży klucza.

Odzyskiwalny - każdy identyfikator zawiera również oddzielny organ odzyskiwania, który również domyślnie jest sobą i który może odzyskać tożsamość poprzez ponowne zdefiniowanie jej stanu podstawowego i stanu odzyskiwania, chociaż nie może modyfikować stanu odwołania lub odwrotnie, chyba że oba są kontrolowane przez ten sam organ bazowy.

Prywatne - każdy identyfikator zawiera zestaw prywatnych adresów o zerowej wiedzy, które mogą być używane jako punkty końcowe do przesyłania wiadomości, finansów lub głosowania, a każdy identyfikator zawiera również mapę zawartości skrótów klucz-wartość, przeznaczoną do wykorzystania wraz z aplikacjami i różnymi politykami tożsamości w celu zapewnienia wszystkiego, od prywatnych, ale selektywnie możliwych do udowodnienia roszczeń i poświadczeń, po selektywnie możliwe do udowodnienia składniki silnego paszportu, poświadczone bezpiecznym podpisem kwantowym, gdy jest on dostępny.

Verus-Ethereum Bridge (w pełni operacyjny od 20 października 2023 r.) umożliwia bezpieczny transfer i konwersję kryptowalut między Verus i Ethereum. Jest on pozbawiony zaufania i nie wymaga powiernictwa, co oznacza, że użytkownicy nie muszą powierzać swoich środków stronie trzeciej, a żaden pojedynczy podmiot nie ma kontroli nad przenoszonymi aktywami.

Most wyróżnia się tym, że unika typowych kwestii bezpieczeństwa występujących w innych mostach kryptowalutowych, wykorzystując zdecentralizowaną sieć górników i stakujących do weryfikacji i rozliczania środków.

Więcej o VerusCoin

Strona internetowa

Powiązane materiały

bulb icon

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z krypto, skorzystaj z Uniwersytetu Crypto.com i naszego Centrum pomocy, aby dowiedzieć się, jak zacząć kupować Bitcoin, Ethereum i inne kryptowaluty.

bulb icon

Aby sprawdzić bieżącą cenę VerusCoin w wybranej przez siebie walucie fiat, możesz skorzystać z funkcji konwertera Crypto.com w prawym górnym rogu tej strony.

Strona ceny VerusCoin jest tylko jedną wautorskiego indeksu cen Crypto.comktóry zawiera historię kursu, aktualną cenę, kapitalizację rynkową i wykresy na żywo najpopularniejszych kryptowalut.

VRSC Cena

VerusCoin Cena

$1.11

Najwięcej w 24h / Najmniej w 24h

N/A

Najwięcej w 7d / Najmniej w 7d

N/A

najwyższy 30d / najniższy 30 dni

N/A

najwyższy 90d / najniższy 90d

N/A

All-time high / All-time low

N/A

Popularne

Kalkulator walutowy

Ilość

VRSC

VRSC

1 VRSC = 1.11 USD

Podany przelicznik ma jedynie charakter referencyjny. Ostatnia aktualizacja:

Informacje ogólne

Kanały społecznościowe

VRSC Cena

VerusCoin Cena

$1.11

Najwięcej w 24h / Najmniej w 24h

N/A

Najwięcej w 7d / Najmniej w 7d

N/A

najwyższy 30d / najniższy 30 dni

N/A

najwyższy 90d / najniższy 90d

N/A

All-time high / All-time low

N/A

Popularne

Firma

Copyright © 2018 - 2024 Crypto.com. All rights reserved.

Regulamin i warunki

Polityka prywatności

Status

Cookie Preferences

certificate: AICPA
certificate: SGS
certificate: SGS-27001
certificate: PCI-DSS
certificate: BSI